Peeling Rose de Merr

Poznaj w 100% naturalny peeling, który potrafi zdziałać na skórze prawdziwe cuda! Rose de mer to peeling, który nie tylko sprawi, że Twoja skóra stanie się odświeżona, ale dzięki kombinacji skutecznej mieszkanki odżywczej odmłodzi ją!

Niezwykły skład peelingu poprawia ogólną kondycję cery. Stosowany jest również w celu wspomagania przy występujących chorobach skóry.

Rose de mer składa się z roślin morskich, soli oraz minerałów, złuszcza skórę, nie uszkadzając jej struktury!

Dla kogo?

Polecamy do każdego rodzaju skóry. Zapraszamy na zabieg osoby w każdym wieku! Stosujemy go przy konkretnych schorzeniach skóry np. przy ostrym trądziku. Skutecznie opóźnia proces starzenia się skóry. Zmniejsza widoczność zmarszczek mimicznych oraz przebarwień. Peeling przygotowuje skórę do dalszych zabiegów leczniczych. 

Jak działa peeling Rose de mer?

Zadaniem peelingu jest pobudzenie komórek Twojego naskórka do namnażania oraz usuwania tych komórek, które tylko blokują możliwości regeneracyjne skóry. 

Morskie krzemiany oraz tarcie sprawią, że zostanie pobudzony proces odnowy skóry bez ryzyka jej uszkodzenia. Struktura naskórka ulega znaczącej poprawie, zostaje pobudzona synteza kolagenu. Twoja skóra jest przygotowana do przyjmowania substancji odżywczych! Doskonale pobudza krążenia oraz poprawia elastyczność skóry. Oczyszcza ją z martwych komórek skóry.

Przeciwwskazania:

  • alergie skórne
  • opryszczka
  • atopowe zapalenie skóry
  • łuszczyca