Peeling kawitacyjny z sonoforezą

Peeling kawitacyjny stosujemy po to, aby pozbyć się zrogowaciałego naskórka. Można go stosować nawet przy dojrzałej cerze! Peeling wykonujemy również u pacjentek, które posiadają cerę wrażliwą.

Jak działa peeling kawitacyjny?

Podczas zabiegu, zniszczone zostają martwe komórki, które odsłaniają nowy naskórek! To znakomita metoda, dzięki której ze skóry zostaje usunięty nadmiar sebum.

Wypróbuj zabieg, dzięki któremu Twoja skóra zostanie dokładnie oczyszczona!

Kiedy zobaczę efekt zabiegu?

Gładka i oczyszczona skóra! To pierwsze widoczne efekty peelingu kawitacyjnego. Nawilżona skóra oraz zmniejszona widoczność wągrów to również efekt, który dostrzeżesz po wykonaniu peelingu kawitacyjnego z sonoforezą.

Do jakiej cery, przeznaczony jest peeling kawitacyjny?

Podczas zabiegu wykorzystujemy wodę oraz jej reakcje fizyczne, które nie powodują alergii, dlatego można stosować go do każdego rodzaju cery. Na każdej skórze bez wyjątku efekt peelingu kawitacyjnego będzie widoczny.

Klientki, posiadające cerę dojrzałą po korzystaniu z zabiegów doceniają to, że ich skóra jest doskonale dotleniona, jaśniejsza oraz młodsza.

Cera tłusta po wykonaniu peelingu będzie perfekcyjnie oczyszczona. Blizny oraz zmiany trądzikowe staną się praktycznie niewidoczne.

Zapraszamy do skorzystania z zabiegu!

Przeciwwskazania:

  • ciąża
  • nowotwór
  • stany zapalne, zakaźne, alergia
  • rozrusznik serca