Mikrodermabrazja korundowa

Jak działa mikrodermabrazja korundowa?

Podczas zabiegu kryształki korundu oddziałują na skórę, usuwając jej powierzchowne warstwy. W ten sposób stymulują do odnowy nową zdrową skórę, która zastępuje tą usuniętą. Drobne kryształki piasku korundowego pod wysokim ciśnieniem uderzają o skórę. Urządzenie zasysa z powrotem do oddzielnego pojemnika w urządzeniu usuniętą skórę oraz resztki korundu. Zabieg wykonujemy przy pomocy jednego z najnowocześniejszych urządzeń cyfrowych w Polsce- Silk Peel.

Kiedy zobaczę efekt zabiegu?

Po pierwszym zabiegu nasi klienci dostrzegają, że ich skóra staje się jędrna, napięta i elastyczna Po wykonaniu serii zabiegow dostrzegają, że przebarwienia oraz zmarszczki stały się mniej widoczne. Zaletą zabiegu jest również to, że skutecznie wyrównuje koloryt skóry.

Do jakiej cery, przeznaczona jest mikrodermabrazja korundowa?

Zabieg wykonujemy na cerze mieszanej oraz tłustej. Proponujemy go klientom, których skóra straciła blask, posiada rozszerzone pory, wągry i zaskórniki. Pomaga w walce z trądzikiem oraz skutecznie zmniejsza widoczność blizn oraz przebarwień. 

Rozjaśni skórę szarą oraz uelastycznia wiotczejącą, znakomicie radzi sobie w walce ze zmarszczkami.

Przeciwwskazania:

  • opryszczka
  • uczulenie na tlenek glinu
  • choroby autoimmunologiczne
  • skaleczenia w miejscu zabiegu
  • kuracja antybiotykami
  • choroby nowotworowe
  • skłonność do powstawania bliznowców

Mikrodermabrazja korundowa czy diamentowa? Jaką wybrać?

Mikrodermabrazja korundowa przeznaczona jest dla osób, które pragną pozbyć się problemów skórnych. Jest zdecydowanie silniejsza od mikrodermabrazji diamentowej. Doskonale złuszcza warstwy naskórka, dając natychmiastowy efekt, widoczny już po 1 zabiegu. Zalecana do pozbycia się głębokich zmarszczek oraz silnych przebarwień. Pozwoli w szybkim czasie pozbyć się widocznych problemów skórnych.