Fale radiowe 3DEEP EndyMed Glow

Fale radiowe 3DEEP EndyMed Glow

Zapraszamy na zabieg, który redukuje przebarwienia, zmniejsza rozszerzone pory oraz wspaniale ujędrni Twoją twarz.

Poznaj unikalne działanie fal radiowych emitowanych przez urządzenie 3DEEP, które pomaga zredukować drobne zmarszczki w okolicy oczu, oraz nad wargami.

Pomożemy Ci ujędrnić i uelastycznić skórę. Zredukujemy widoczność drobnych zmarszczek. W naszym gabinecie posiadamy urządzenie EndyMed Glow, którego skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne.

Wysokiej klasy urządzenie 3DEEP RF dostarcza skórze kontrolowane ciepło, które wnika w głąb skóry, nie uszkadzając naskórka. Technologię 3DEEP RF wyróżnia to, że składa się z wielu źródeł energii, które pracują równocześnie. Każdorazowo parametry urządzenia są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientki. Zabieg jest w 100 % bezpieczny i krótki. Odpowiedni do każdego fototypu skóry. Po zabiegu klient wraca do wykonywania codziennych czynności.

Parametry leczenia są dostosowane do obszaru ciała i charakterystyki skóry, zapewniając minimalny dyskomfort oraz czas rekonwalescencji i maksymalne bezpieczeństwo- dla każdego rodzaju skóry. Fale powodują  długotrwałe oraz natychmiastowe efekty!

Przeciwwskazania:

  • ciąża
  • rozruszniki
  • choroby nowotworowe