Mezoterapia bezigłowa LipoKontour NNM BTL

Marzysz o pięknej i elastycznej skórze? Jędrnym i wymodelowanym ciele, ale boisz się inwazyjnych zabiegów?

Możesz to osiągnąć bez bólu i wyrzeczeń! Mezoterapia bezigłowa NNM™ Lipo Kontour to najlepsza metoda na walkę z cellulitem! Mezoterapia bezigłowa Lipo Kontur to znakomita metoda, dzięki której likwidujemy tłuszcz, oznaki cellulitu oraz poprawiamy ogólną kondycję skóry. Do wykonywania zabiegu używamy nowoczesnego urządzenia, którego skuteczność potwierdzają liczne badania kliniczne.

Poznaj NNM™ LIPO KONTOUR- urządzenie, które skutecznie redukuje rozstępy, usuwa tkankę tłuszczową oraz cellulit! Jednocześnie znakomicie wpływa na kondycję skóry. Zabieg przeznaczony jest do każdego typu skóry. Po zabiegu nie pozostają zasinienia i obrzęki. Pozostawia wspaniałe i trwałe efekty!

Na czym polega zabieg?

Nowoczesne urządzenie NNM™ Lipo Kontour pozwala nam zredukować tkankę tłuszczową bez igieł! W tkankę tłuszczową wprowadzone zostają substancje aktywne: fosfatydylocholina, olej cynamonowy, kofeina, karnityna, które powodują rozpad trójglicerydów oraz wydalenie ich z organizmu. Efektem zabiegu jest nie tylko usunięcie tłuszczu z organizmu, ale również zwiększenie elastyczności skóry. Poprawiony zostaje jej koloryt oraz zwiększona zostaje produkcja kolagenu!

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres karmienia piersią
  • wszczepiony rozrusznik serca
  • stosowanie leków przeciwzakrzepowych
  • choroby układu sercowo-krążeniowego
  • choroby nowotworowe

Jeśli pragniesz w szybki ale przede wszystkim bezpieczny sposób pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, wybierz zabieg mezoterapii bezigłowej. Terapia NNM Lipo Kontur to bezpieczny i sprawdzony sposób na redukcję tkanki tłuszczowej znajdującej się na brzuchu, pośladkach, udach, ramionach, plecach, podbródku oraz kolanach.