Mezoterapia anti-aging

Mezoterapia polega na wstrzykiwaniu bezpośrednio w skórę mieszanek substancji odżywczych, dobranych do potrzeb pacjenta.

Twoja skóra każdego dnia narażona jest na szkodliwe czynniki środowiska, w którym żyjemy. Dodatkowo stres, nikotyna oraz używki wpływają na jej stan.

Jeśli widzisz, że Twoja skóra traci swój blask, staje się szara, a oznaki starzenia coraz jest coraz trudniej ukryć- skorzystaj z zabiegu mezoterapii. Wykonujemy go na twarzy, szyji, dekolcie, dłoniach oraz ciele.

Podczas nakłuwania skóry, zachodzi mnóstwo korzystnych zmian, zaliczamy do nich: zwiększoną produkcję kolagenu, poprawę metabolizmu komórek, znaczącą poprawę mikrokrążenia.

Po zabiegu zobaczysz znaczącą różnicę w stanie Twojej skóry, stanie się doskonale dotleniona, jaśniejsza i pełna blasku!

Podczas zabiegu wykonywane są nakłucia, nie są one bardzo bolesne, jeśli pacjent ma niski próg bólu, skóra smarowana jest znieczulającym kremem.

Rezultaty widoczne po pierwszym zabiegu, to: rozjaśnienie skóry, wzrost elastyczności oraz jędrności.

Po wykonaniu serii zabiegów skóra staje się gładka oraz wzrasta jej gęstość.

Zabieg wykonywany czystym niestabilizowanym kwasem hialuronowym wysoko stężonym.

Kwas hialuronowy nieusieciowany Aesthetic Dermal

Po zabiegu Twoja skóra stanie się nawilżona. Zostaną zredukowane worki pod oczami. Oznaki starzenia przestaną być widoczne, poprawi się struktura Twojej skóry oraz kontury oczu.

Przeciwwskazania:

  • Alergia, uczulenie na składniki preparatu
  • Ciąża, okres karmienia piersią
  • Stany zapalne na skórze, opryszczka
  • Choroby nowotworowe