Usta

Pragniesz mieć piękne usta każdego dnia? Wykonaj makijaż permanentny, dzięki któremu uzyskasz idealny kontur ust.

Wykonujemy makijaż permanentny ust, który pomaga delikatnie je powiększyć, podkreślić ich linię oraz wyrównać asymetrię!

Niestety, nie każda kobieta oraz mężczyzna może pochwalić się idealnie równymi ustami. Często kontur ust zanika, a ich kształt wyraźnie się zmienia.

Wykonujemy również kontur ust z wypełnieniem, dzięki któremu każdego dnia będziesz cieszyć się wspaniałym kolorem ust, bez obawy o jego zmycie lub wyblaknięcie.

Polecamy usługę cieniowania, która polega na cieniowaniu skóry nad górną wargą, dzięki temu podkreślamy serduszko oraz tuszujemy drobne zmarszczki.

Zalecenia przed zabiegiem

Przez 3 dni przed wykonaniem zabiegu obowiązkowo należy przyjmować tabletki Heviran 800 dwa razy dziennie. Jest to preparat, który chroni pacjenta przed pojawieniem się opryszczki. Lek należy stosować po konsultacji z lekarzem.
Makijaż permanentny ust wykonujemy jedynie na zadbanych ustach bez opryszczki.

Występowanie opryszczki aktywnej wyklucza możliwość wykonania makijażu. Pacjent, który zmagał się z wirusem opryszczki, zgłasza się na zabieg dopiero po dwóch tygodniach po zagojeniu się ust.

Pacjent ma obowiązek poinformowania lingerysty o zabiegach okolicy ust- np. ostrzykiwania, wypełnieniach. Zabiegi te wykonuje się po całkowitym zagojeniu się makijażu trwałego.

Najlepszy efekt makijażu ust otrzymujemy, kiedy wykonujemy go na zadbanej skórze ust. Nawilżone i wygładzone usta, bez pęknięć są doskonałą bazą, na której powstanie doskonały makijaż trwały.

Jeśli zdecydowałaś się na powiększenie ust, przed zabiegiem regularnie dbaj o skórę wokół ust. Skóra powinna być nawilżona i wygładzona.

Po zabiegu

Po wykonaniu zabiegu zabarwienie ust jest intensywne, po tygodniu barwa ust zblednie do 50 barwy początkowej. Po zalecanej korekcie makijażu trwałego kolor ust zostanie wzmocniony. Przez trzy dni po zabiegu należy przyjmować dwie tabletki dziennie leku HEVIRAN 800. Należy szczególnie dbać o usta oraz ich najbliższą okolicę. Nie należy ich trzeć oraz myć mydłem. Do pielęgnacji używamy jedynie kosmetyków, które zostają zalecone przez linergistkę.
Po zabiegu nie korzystamy z zabiegów spa, basenu, solarium.

Usta nawilżamy poprzez smarowanie kilka razy dziennie kremem Biotek. Przed oraz po jedzeniu dezynfekujemy je tonikiem antyseptycznym.

Należy przestrzegać wyżej opisanych zaleceń, w innym przypadku mogą wystąpić odbarwienia. Po zagojeniu się ust codziennie je nawilżamy. Nie można dopuścić do ich przesuszenia. Unikamy mocnego opalania miejsc pigmentowanych oraz mocnych peelingów.