Powieki

Rysowanie kreski na powiece zajmuje Ci zbyt dużo czasu? Skorzystaj z usługi makijażu permanentnego!

W naszym gabinecie wykonujemy:

  • kreski na powiekach górnych z zagęszczeniem linii rzęs
  • kreski na powiekach dolnych lub zagęszczenie linii rzęs

Wykonanie trwałej kreski na powiece pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu! Teraz nie musisz każdego dnia denerwować się, że nie udało Ci się stworzyć idealnie równej kreski! Wykonujemy zarówno grubą kreskę, która podkreśla oko oraz delikatną kreskę, która sprawi wrażenie, że Twoje rzęsy są gęstsze!

Przed zabiegiem

Przed wykonaniem makijażu trwałego powiek, należy je dokładnie nawilżyć i wygładzić. Najlepszy efekt osiągamy na wypoczętej skórze, dlatego zalecamy aby przed zabiegiem wyspać się oraz wypocząć.

Wypoczęta skóra dużo lepiej przyjmuje barwnik. Osobom, które posiadają opuchnięte powieki zalecamy przyjmować przed zabiegiem kapsułki homeopatyczne z arniki. Jeśli farbowałaś rzęsy henną, zabieg makijażu trwałego rzęs wykonamy dopiero po kilku dniach po farbowaniu.

Po zabiegu

Nie martw się, jeśli zaraz po zabiegu, barwa kresek będzie zbyt intensywna, po 4 dniach zacznie blednąć. Ostateczny kolor będzie bledszy do 50% barwy wyjściowej Podczas korekty makijażu trwałego brwi, barwa kresek zostaje wzmocniona. Miejsce pigmentacji może być delikatnie podrażnione, dlatego należy je szczególnie pielęgnować.

Do pielęgnacji używamy kosmetyków zalecanych przez linergistkę. Po kilku dniach po zabiegu nie należy korzystać z zabiegów spa, sauny oraz solarium. Nie stosujemy również maskary oraz cieni.

Jeśli nie będziesz przestrzegać powyższych zaleceń- mogą pojawić się odbarwienia.

Po zagojeniu się miejsca, w którym wykonywany był makijaż trwały, należy dbać o miejsce pigmentacji: nie należy opalać miejsc pigmentacji oraz dopuszczać do wysuszania skóry.