Brwi

Precyzyjnie wykonana linia brwi jest bardzo ważna, to dzięki niej można nadać twarzy wyrazistości oraz sprawić, że nabierze młodzieńczego wyrazu. Niestety trudno jest utrzymać linię brwi w idealnej formie, ponieważ włoski najczęściej rosną krzywo, podczas wyskubywania często zdarza się wyrwać ich dużo więcej. Włoski całkowicie wypadają po zabiegu chemioterapii.

Wykonujemy trwały makijaż brwi, najpierw wybieramy odpowiedni kolor pigmentu, dopasowujemy idealny kształt oraz zarys łuku brwiowego. Doświadczona linergistka bezboleśnie stworzy profesjonalną linię brwi, rysując pojedyncze włoski.

W naszym salonie wykonujemy makijaż permanentny brwi następującymi metodami:

  • metoda włos po włosie
  • metoda cieniowania
  • metoda ombre

Przed zabiegiem:

Prosimy o zapoznanie się oraz zastosowanie do przedstawionych poniżej wskazówek, które pozwolą przygotować się do zabiegu makijażu permanentnego brwi. Dzięki nim, możemy doskonale dobrać kolor pigmentu do naturalnej linii włosków brwi.

Należy też odpowiednio zadbać o skórę wokół brwi, kiedy jest dość zgrubiała warto wykonać peeling i nałożyć maseczkę. Kiedy jest zbyt sucha, nawilżamy ją. Polecamy wykonanie zabiegu mikrodermabrazji, który sprawi, że Twoja skóra stanie się odpowiednio nawilżona i gładka.

Zastosuj się do podanych wskazówek, dzięki temu makijaż permanentny brwi dłużej utrzyma się na Twojej twarzy.

Po zabiegu

Nie przejmuj się tym, że po zabiegu barwa brwi wydaje się zbyt intensywna. Po 4 dniach kolor zacznie lekko blednąć. Podczas obowiązkowej korekty makijażu, kolor jest wzmacniany.

Po wykonaniu makijażu trwałego brwi trzeba o nie szczególnie dbać. Pamiętaj aby ich nie moczyć i nie trzeć. Do pielęgnacji brwi należy używać kosmetyków, które zostały polecone przez linergistkę. Zabronione jest korzystanie z sauny oraz wykonywanie zabiegów spa. 

Brwi smarujemy kilka razy dziennie kremem pielęgnacyjnym biotek. Jeśli nie zastosujesz się do powyższych zaleceń, mogą wystąpić odbarwienia w miejscu wykonywania pigmentacji.

Po zagojeniu nie narażaj pigmentowanych obszarów skóry na działanie mocnych promieni słonecznych, oraz unikaj stosowania agresywnych peelingów.